Oferta ważna do: 26.09.2024

Polska,
Domaniów
Opublikowano:
27.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Pełny etat
260h

Specjalizacja
Operator maszyn
Materiał
Metale
Narzędzie
Frezarka

Liczba wakatów
Wiele wakatów
Doświadczenie
1-2 lat
Języki obce
Polski
Transport
Tak

Wymagania

- znajomość języka polskiego na poziomie rozumienia; - doświadczenie jako operator maszyn CNC; - Umiejętność czytania roboczych rysunków technicznych; - Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi; - Zaliczenie testu przed przystąpieniem do pracy! - Posiadanie certyfikatu nie jest konieczne!

Zakres obowiązków

- Ustawianie i obsługa frezarki CNC Fanuc lub Haas zgodnie z rysunkami i planem produkcji; - Podawanie materiału do maszyny; - Kontrola pracy maszyny; - Umiejętność pracy z oprogramowaniem Fusion i Edgecam. - Kontrola zgodności gotowych części z rysunkami;

Oferujemy

Harmonogram: Poniedziałek - piątek - od 06:00 do 14:00 lub od 07:00 do 15:00. W sobotę, po uzgodnieniu, może być dzień roboczy, a niedziela jest dniem wolnym; Średnio pracują od 200 do 260 godzin miesięcznie.

Płatność - 34 zł netto. Oficjalne zatrudnienie! Darmowe zakwaterowanie (media 400 zł) Bezpłatny dojazd do pracy!