Oferta ważna do: 22.09.2024

Niemcy,
Hornbach
Opublikowano:
23.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Pełny etat
168h
Praca zmianowa
Nie

Specjalizacja / Uprawnienia:

Specjalizacja
Inne

Informacje dodatkowe:

Liczba wakatów
Wiele wakatów
Doświadczenie
2-3 lat
Języki obce
Niemiecki

Świadectwa / Certyfikaty

Ważny certyfikat spawania TIG 141 lub MAG 135

Wymagania

Niemiecki na poziomie podstawowym Samochód na wyjazd mile widziany Ważny certyfikat spawania TIG 141 lub MAG 135 Doświadczenie umiejętność czytania rysunku spawalniczego

Zakres obowiązków

Operowanie robota spawalniczego typu SEVERT Korygowanie programów kontrola jakości mile widziane doświadczenie jako spawacz MAG

Oferujemy

niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego, możliwość stałego podnoszenia kompetencji , kwalifikacji i doświadczenia uczestnictwo w ciekawych projektach, wsparcie polskiego biura respektowane prawo do urlopu pomoc w znalezieniu zakwaterowania - opłaca pracownik Brak Zeitkonta Premie dla najlepszych pracowników Dodatki urlopowe i świąteczne