Oferta ważna do: 21.09.2024
Logo Findworker.pl

Monter rur

Findworker.pl
O firmie
Dania,
Aalborg
Opublikowano:
22.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Pełny etat
240h
Nadgodziny

Specjalizacja
Rurociągi

Tak

Wymagania

Wymagane doświadczenie, mile widziana znajomość j. angielskiego oraz auto na wyjazd. Będą przeprowadzane testy w pierwszym dniu pracy.

Zakres obowiązków

Stal nierdzewna, przemysł farmaceutyczny.

Oferujemy

Stawka 225 dkk/h brutto, zakwaterowanie koszt 4500 dkk/miesiąc (pokoje pojedyncze). Tygodniowo 50-60 h + płatne dodatki za nadgodziny powyżej 7,5h dziennie. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania to od 15000-19500 PLN/mc netto + SH, Feriepnge, zwrot podatku (razem ok +3500 zł), dla godzin 50-60h tygodniowo. Zatrudnienie przez duńską firmę na warunkach duńskich, payslipy co 2 tygodnie, firma opłaca Feriepenge i SH, emerytalne, w przyszłym roku zwrot podatku. Rotacje 3/1 lub 4/1.