Oferta ważna do: 12.09.2024

Opublikowano:
13.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
200h
Praca zmianowa
Nie

Specjalizacja / Uprawnienia:

Specjalizacja
Operator maszyn
Programista

Informacje dodatkowe:

Liczba wakatów
Wiele wakatów
Doświadczenie
3-5 lat
Języki obce
Angielski
Transport
Tak
Zakwaterowanie
Tak

Wymagania

• min. 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty-operatora maszyn CNC • bardzo dobra znajomość sterownika Heidenhain i/lub Fanuc • doświadczenie w produkcji jednostkowej • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi • komunikatywna znajomość języka polskiego (warunek konieczny) • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane) • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków

• obsługa i programowanie frezarki CNC i/ lub centrum obróbczego • programowanie z poziomu maszyny (sterowanie Heidenhain lub Fanuc) • kontrola jakości wykonanych detali • dbanie o stanowisko pracy

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • zakwaterowanie (jednoosobowe pokoje z dostępem do Wi-Fi) • przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem) • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po 3 miesiącach) • odzież roboczą • długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie • program „Premia za polecenie” • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity / Dodatki

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj lub mailem na adres: rekrutacja@baltix.se   Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.baltix.se   Zgłoszenia kandydatów są rozpatrywane na bieżąco, aż do momentu zatrudnienia odpowiedniej liczby osób. Zachęcamy zatem do szybkiego wysłania CV.   Na stanowiska: spawacz, programista i operator maszyn CNC, prowadzimy rekrutację ciągłą.