Oferta ważna do: 08.09.2024

09.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Pełny etat
188h
Praca zmianowa
Tak

Specjalizacja / Uprawnienia:

Specjalizacja
Operator maszyn
Programista
Materiał
Metale
Narzędzie
Prasa

Informacje dodatkowe:

Liczba wakatów
Wiele wakatów
Doświadczenie
2-3 lat
Języki obce
Angielski

Wymagania

• Nasze wymagania • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku operatora prasy krawędziowej • umiejętność czytania rysunku technicznego • doświadczenie przy obróbce metalu • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Zakres obowiązków

obsługa prasy krawędziowej CNC ( Aliko / Bystronic ) programowanie, ustawienia narzędzi kontrola jakości wykonywanych elementów

Oferujemy

28 dni płatnego urlopu, Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych Pracę w wymiarze pelnego etatu zgodną z fińskim kodeksem pracy Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE) dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych). Kontrakt długoterminowy Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia. ubezpieczenie kontrakt z firmą w Finlandii Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii

Benefity / Dodatki

Opis stanowiska. Miejsce pracy: Finlandia, Turku. Forma pracy: Pełny etat Umowa:Umowa o pracę Liczba wakatów: 2 Stabilne zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin Atrakcyjne wynagrodzenie 15,00 - 16,00 euro/godz brutto +6,3% + dodatki Dodatki za prace zmianową: +1,32 eur / godz Masz prawo do urlopu wypoczynkowego. +9%