Oferta ważna do: 18.10.2024

Zatrudnie Spawacza MAG Praca kolo Dresdno

Wülknitz
Opublikowano:
18.09.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Pełny etat
180h
Nadgodziny

Specjalizacja
135
Materiał
Stal Czarna
Pozycja spawania
PA

Jeden wakat
Doświadczenie
2-3 lat
Języki obce
Angielski

Świadectwa / Certyfikaty

Nie wymagany

Wymagania

Spawanie metoda Mag blachy srednie

Zakres obowiązków

Spawanie Metoda Mag blach srednich konstrukcje metalowe

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie 14,31-16 euro brutto/godzinę Dieta 45-75 euro netto/za każdy przepracowany dzień Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia Zakwaterowanie pomagamy znalezc - opłaca pracownik z części diety wymagane podstawy niemieckiego 2800 euro netto przy 152 h Zapraszam do KONTAKTU

Benefity / Dodatki

Dodatki Swiateczne i urlopowe do 300 Euro