Oferta ważna do: 17.10.2024

O firmie
Polska,
Opole
Opublikowano:
17.09.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Pełny etat
160h
Nadgodziny

Specjalizacja
MIG/MAG
141
Materiał
Stal Nierdzewna
Stal Czarna

Jeden wakat
Doświadczenie
1-2 lat

Świadectwa / Certyfikaty

TIG (141)
MAG

Wymagania

• Biegła znajomość metod TIG (141) oraz MAG • Umiejętność spawania stali nierdzewnej zgodnie z dokumentacją techniczną • Samodzielność i precyzja w wykonywaniu zadań • Umiejętność czytania rysunków technicznych

Zakres obowiązków

• Spawanie lekkich konstrukcji (3-15 kg, czasem do 80 kg) metodą TIG (90%) oraz MAG • Praca z materiałami o grubości 1,5 – 3 mm • Realizacja projektów zgodnie z rysunkami technicznymi • Prefabrykacja elementów do małej architektury i wyposażenia maszyn

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia: Stabilna praca w długoterminowych projektach • Wynagrodzenie: Adekwatne do doświadczenia, z możliwością nadgodzin • Pełne ubezpieczenie: Zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce • Szkolenia i rozwój: System szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe • Komfortowe warunki pracy: Nowoczesna hala produkcyjna, wyposażona w ogrzewanie i klimatyzację. • Pomieszczenie socjalne: W pełni wyposażona kuchnia