Oferta ważna do: 12.10.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
168h
Praca zmianowa
Tak

Specjalizacja / Uprawnienia:

Specjalizacja
TIG/TAG

Informacje dodatkowe:

Liczba wakatów
Jeden wakat
Doświadczenie
3-5 lat
Języki obce
Angielski
Prawo jazdy
Kat.
B
Zakwaterowanie
Tak

Świadectwa / Certyfikaty

Certyfikat Spawania metodą TIG

Wymagania

certyfikat TIG doświadczenie w spawaniu aluminium minimum 3 lata komunikatywna znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat. B chęć pracy na dwie zmiany dostępność na dłuższy okres czasu

Zakres obowiązków

Dla naszego klienta w Zwolle poszukujemy spawaczy TIG. Firma produkuje drabiny, kosze wysykościowe z aluminium. Wymagane doświadczenie i certyfikat TIG. Cienkie blachy 1,5 – 2,5mm. Praca na jedną zmianę, dwie lub trzy gdy jest to potrzebne – doliczany jest wtedy dodatek zmianowy kolejno 17,5% za dwie zmiany i 22,5% za trzy zmiany. Przed rozpoczęciem pracy obowiązkowe próbki na fimie. Start pracy: od zaraz. Masz duże doświadczenie? Zaproponuj swoją stawkę a chętnie ją z Tobą przedyskutujemy!! Możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym, około 15km od pracy – dla kandydata wydajemy auto służbowe więc musi posiadać prawo jazdy gdyż musi dojeżdżać do pracy samodzielnie.

Oferujemy

holenderska umowa o pracę wypłaty tygodniowe na konto https://warx.pl/oferta-pracy/spawacz-tig-2/

Benefity / Dodatki

zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym samochód firmowy bez kosztów ubrania firmowe bez kosztów maska spawalnicza na wypożyczenie wsparcie polskich koordynatorów