Oferta ważna do: 12.10.2024

Monter, Spawacz Mig/Mag

WARX Personeel
O firmie
Holandia,
Amsterdam
Opublikowano:
12.09.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę

Specjalizacja
MIG/MAG

Jeden wakat
Doświadczenie
3-5 lat
Języki obce
Angielski
Holenderski
Prawo jazdy
Kat.
B
Tak

Świadectwa / Certyfikaty

Aktualne certyfikaty spawalnicze

Wymagania

doswiaczenie w spawaniu minimuum 3 lata aktualny certyfikat MIG/MAG jezyk angielski badz holenderski w stopniu komunikatywnym mile widziane Prawo jazdy kat B

Zakres obowiązków

Dla naszego klienta w Nieuw-Amsterdam poszukujemy doświadczonego spawacza MIG/MAG. Firma specjalizuje się w konstrukcjach stalowych. Praca na jedna zamiane, z mozliwoscia zostania na dluzszy okres czasu. Wymagany aktualny certyfikat.

Oferujemy

Holenderska umowa o prace 550-600 euro po opłatach za 40h pracy https://warx.pl/oferta-pracy/monter-spawacz-mig-mag/

zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym ubezpieczenie darmowy internet auto firmowe bez opłat maska spawalnicza i ubrania spawalnicze