Oferta ważna do: 12.10.2024

Opublikowano:
12.09.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
168h
Praca zmianowa
Tak

Specjalizacja / Uprawnienia:

Specjalizacja
135

Informacje dodatkowe:

Liczba wakatów
Jeden wakat
Języki obce
Niemiecki
Prawo jazdy
Kat.
B
Zakwaterowanie
Tak

Świadectwa / Certyfikaty

Aktualne certyfikaty spawalnicze

Wymagania

Umiejętność czytania rysunku technicznego w języku niemieckim Umiejętność spawania metoda MAG135 – aktualne certyfikaty spawalnicze Znajomość komunikatywna języka niemieckiego – mile widziana Prawo jazdy Kat. B + auto na dojazdy do pracy – mile widziane

Zakres obowiązków

Spawanie elementów zgodnie z rysunkami technicznymi Praca w systemie trzyzmianowym

Oferujemy

Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP Stawka początkowa 16,00 € brutto/h + dieta 25,00€ netto za każdy dzień w pracy plus dodatki: nadgodziny, za pracę w nocy, niedziele i święta https://balticpersonal.de/pl/oferty-pracy/spawacz-mag135/

Benefity / Dodatki

Świąteczne i wakacyjne premie Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne Możliwość pobierania zaliczek Zapewnione zakwaterowanie