Oferta ważna do: 09.10.2024
Logo DAAR Personal Service GmbH

Spawacz MIG/TIG

DAAR Personal Service GmbH
O firmie
Niemcy,
Wittenberge
Opublikowano:
09.09.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę

Specjalizacja
MIG/MAG

Jeden wakat
Doświadczenie
3-5 lat
Języki obce
Niemiecki
Prawo jazdy
Kat.
B
Tak

Świadectwa / Certyfikaty

Certyfikat Spawania MIG 135

Wymagania

Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy Samochód na wyjazd Doświadczenie w spawaniu aluminium Certyfikat MIG 135, nie musi być ważny

Zakres obowiązków

spawanie aluminium metodami MIG/TIG praca z dokumentacją techniczną prace mechaniczne i warsztatowe

Oferujemy

niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,

brak Zeitkonta - wszystkie godziny są wypłacane na bieżąco zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę uczciwe wynagrodzenie, na które składa się dieta i stawka godzinowa możliwość ubezpieczenia rodziny, możliwe rozszerzenie ubezpieczenia na Polskę premie za polecenie pracowników możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek