Oferta ważna do: 06.10.2024
Logo Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator maszyn

Agencja Zatrudnienia KS Service
O firmie
Belgia,
Okegem
Opublikowano:
06.09.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę

Języki obce
Angielski
Prawo jazdy
Kat.
B
Tak

Wymagania

komunikatywny język angielski, (minimum A2-B1), możliwość wyjazdu własnym autem.

Zakres obowiązków

zasilanie maszyny granulatem i ustawianie parametrów, nadzorowanie procesu formowania butelek, kontrola jakości, w tym sprawdzanie szczelności i zgodności z normami, pakowanie gotowych produktów i przekazywanie ich do magazynu.

Oferujemy

stawkę podstawową 15,96 EUR brutto / h, czeki żywnościowe w kwocie 7,1 euro za przepracowany dzień (wkład własny 1,09 euro). Dodatkowo zapewniamy dodatki zmianowe: 10% za pracę na zmianie porannej (6:00 – 14:00) i południowej (14:00 – 22:00), 17.56 EUR brutto / h, 20% za pracę na zmianie nocnej (22:00 – 6:00), 19.15 EUR brutto / h, kartę paliwową pokrywającą dojazdy do pracy, (do 30 km w jedną stronę) stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii, 13 pensję, pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.