Oferta ważna do: 02.10.2024
Logo ABC Work

Spawacz MAG

ABC Work
O firmie
Niemcy,
Goerlitz
Opublikowano:
02.09.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę

Specjalizacja
MIG/MAG
Materiał
Stal Czarna

Jeden wakat
Doświadczenie
1-2 lat
Prawo jazdy
Kat.
B
Tak

Świadectwa / Certyfikaty

Aktualne certyfikaty spawalnicze

Wymagania

Doświadczenie zawodowe Doświadczenie w zakresie cienkich blach o grubości 2mm Certyfikat (może być po utracie ważności) Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy

Zakres obowiązków

Firma zajmuje się produkcją pociągów Spawanie metodą MAG cienkiej blachy ze stali nierdzewnej o grubości 2-4mm i grubej blachy ze stali czarnej o grubości 6-12mm Spawanie poszczególnych części i podzespołów/urządzeń według specyfikacji Przeprowadzanie kontroli wzrokowej i wypełnianie protokołów Praca w systemie dwuzmianowym 6-14:30, 14-22:30

Oferujemy

Wynagrodzenie 2200€ netto miesięcznie Niemiecka umowa o pracę Praca od zaraz

Możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania- pokoje jednoosobowe Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją Możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo +25% do wypłaty Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek Premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy Niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę) Cykliczne podwyżki Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów