Oferta ważna do: 02.10.2024

Pełny etat
168h
Nadgodziny
Praca zmianowa
Nie

Specjalizacja / Uprawnienia:

Specjalizacja
MIG/MAG

Informacje dodatkowe:

Liczba wakatów
Wiele wakatów
Doświadczenie
2-3 lat
Języki obce
Niemiecki
Prawo jazdy
Kat.
B
Dieta
Tak
Zakwaterowanie
Tak

Świadectwa / Certyfikaty

Aktualne certyfikaty spawalnicze

Wymagania

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata Komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest warunkiem koniecznym Prawo jazdy, własny samochód są mile widziane Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym Aktualne certyfikaty MAG 135/136 - warunek konieczny Precyzja, dokładność, sumienność

Zakres obowiązków

Przygotowanie powierzchni do obróbki Spawanie metodą MAG stali czarnej Spawanie blachy od 2-12 mm Kontrola jakościowa wykonywanych prac Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Oferujemy

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z sześciomiesięcznym okresem próbnym z solidnym, godnym zaufania przełożonym Pracę dla Spawacza MAG w leżącej nieopodal Polski firmie, która zajmuje się naprawą oraz produkcją wagonów i pociągów Długofalowe zatrudnienie Wynagrodzenie od 2215,00 Euro netto/etat + dodatki za potencjalne nadgodziny Zakwaterowanie za 0 Euro w bardzo wygodnym pokoju 1-osobowym z dostępem do WI-FI, kuchni i łazienki Stawka: podstawa godzinowa plus dieta za każdy przepracowany dzień Zatrudnienie na pełny etat Możliwość przejścia w bezpośrednie zatrudnienie w przyszłości Opłacane składki ubezpieczeniowe oraz emerytalne Opłacany urlop Wszelkie świadczenia, które przysługują pracownikom z tytułu zatrudnienia w Niemczech Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu pięciu lat na terenie Niemiec przysługuje prawo do emerytury niemieckiej) Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej, która gwarantuje Państwu nieodpłatną opiekę medyczną również podczas pobytu w Polsce. Istnieje możliwość ubezpieczenia pozostałych członków rodziny Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy