Oferta ważna do: 30.09.2024
Logo Agencja Zatrudnienia KS Service

Szlifierz

Agencja Zatrudnienia KS Service
O firmie
Polska,
Krzywiń
Opublikowano:
31.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę

Specjalizacja
Inne

Jeden wakat

Wymagania

Wymagania: gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00), mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych oraz umiejętność posługiwania się szlifierką kątową. Dołącz się do zespołu profesjonałów w Krzywiniu już dziś!

Zakres obowiązków

Praca polega na: szlifowaniu elementów metalowych, dbaniu o porządek na miejscu pracy.

Oferujemy

wynagrodzenie 4300 zł brutto (od 3262 zł netto) umowa o pracę z perspektywą na długotrwałą współpracę, wdrożenie stanowiskowe, praca w godzinach 6:00 - 14:00 z możliwością dodatkowo płatnych nadgodzin, terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca.