Oferta ważna do: 29.09.2024

Opublikowano:
30.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
168h
Praca zmianowa
Nie

Specjalizacja / Uprawnienia:

Specjalizacja
Operator maszyn

Informacje dodatkowe:

Liczba wakatów
Jeden wakat
Doświadczenie
2-3 lat
Języki obce
Niemiecki
Prawo jazdy
Kat.
B
Zakwaterowanie
Tak

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe mile widziane Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku minimum 2 lata Znajomość programowania, doboru oraz zmiany narzędzi Umiejętność oprogramowania SIEMENS Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny) Znajomość rysunku technicznego Prawo jazdy oraz własny samochód Ogólna wiedza techniczna Dobra kondycja fizyczna Dokładność, precyzja, sumienność

Zakres obowiązków

Obsługa centrów obróbczych CNC – frezarki, tokarki (w zależności od doświadczenia kandydata) – DMG I CHIRON Przygotowanie maszyny do pracy Uzbrajanie/przezbrajanie maszyny Dobór i samodzielna wymiana narzędzi Programowanie i zmiana programu Pomiary Kontrola jakości produkowanych elementów Praca z rysunkiem technicznym Praca zgodnie z rysunkiem technicznym Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Oferujemy

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z sześciomiesięcznym okresem próbnym Pracę w innowacyjnej firmie z japońskim kapitałem posiadającej światowy zasięg z oddziałami znajdującymi się na całym globie - znamienitego producenta branży elektronicznej, automotive, maszynowej, medycznej Konkurencyjne wynagrodzenie - około 2800 € netto/etat/160h plus dodatki

Benefity / Dodatki

Rozkwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Wi-fi (jest ono odpłatne – koszt w wysokości 600 Euro odliczany jest na koniec miesiąca od wynagrodzenia) Zatrudnienie na pełny etat Bony zakupowe w wysokości 50 Euro po przepracowanym 1, 2 i 3 miesiącu Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne Płatny urlop Wszelkie świadczenia, które przysługują pracownikom z tytułu zatrudnienia w Niemczech Wsparcie na każdym etapie rekrutacji oraz pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu pięciu lat na terenie Niemiec przysługuje prawo do emerytury niemieckiej) Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie zajmującej się ubezpieczeniami, która to firma gwarantuje nieodpłatną opiekę medyczną również w trakcie pobytu na terenie Polski. Istnieje możliwość ubezpieczenia pozostałych członków rodziny. Nie pobieramy żadnych opłat za oferowane przez nas usługi pośrednictwa pracy.