Oferta ważna do: 29.09.2024

Agencja Pracy Koncepcja
O firmie
Niemcy,
Bad Tölz
Opublikowano:
30.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
168h
Nadgodziny

Specjalizacja
Operator maszyn
Narzędzie
Prasa

Jeden wakat
Doświadczenie
2-3 lat
Języki obce
Niemiecki
Prawo jazdy
Kat.
B
Tak

Wymagania

Doświadczenie na w/w stanowisku, minimum 2 lata (warunek konieczny) Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej z rekruterem Prawo jazdy oraz własny samochód (mile widziany) Sumienność, punktualność

Zakres obowiązków

Gięcie prostych i złożonych elementów blaszanych ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium przy użyciu pras krawędziowych CNC Ustawianie, obsługa jak i regulacja prasy krawędziowej Praca na maszynach: Amada HFE 3I 1003 oraz Hämmerle AP200 x 3600 Kontrola jakości wykonanych części Inne charakterystyczne czynności dla w/w stanowiska

Oferujemy

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 3000 Euro/etat (168 godzin pracy w miesiącu) plus dodatki za ew. nadgodziny

Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (jednoosobowe pokoje z wifi, dostępem do kuchni, łazienki i Internetu) Koszt zakwaterowania odliczany jest na koniec miesiąca z pensji pracownika w kwocie ok. 650,00 Euro Zatrudnienie w systemie dwu lub trzyzmianowym Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne Płatny urlop Długoterminowe zatrudnienie w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10% rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie.