Oferta ważna do: 29.09.2024

Operator maszyn CNC

Agencja Pracy Koncepcja
O firmie
Niemcy,
Memmingen
Opublikowano:
30.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę

Specjalizacja
Operator maszyn
Narzędzie
Frezarka
Tokarka

Jeden wakat
Doświadczenie
2-3 lat
Języki obce
Niemiecki
Prawo jazdy
Kat.
B
Tak

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe lub ewentualnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny) Prawo jazdy, własny samochód Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym Ogólna wiedza techniczna Dobra kondycja fizyczna Precyzja, dokładność, sumienność

Zakres obowiązków

Obsługa maszyny CNC: tokarki, frezarki lub szlifierki Przygotowanie maszyny do pracy Uzupełnienie materiału Zmiana wartości Usuwanie drobnych błędów Kontrola jakości Kontrola procesów produkcyjnych Inne charakterystyczne dla ww. stanowiska

Oferujemy

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym · Długoterminowe zatrudnienie · Pracę u światowego producenta precyzyjnych komponentów i podzespołów - elementów toczonych, frezowanych oraz szlifowanych · Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2000 € netto / etat plus nadgodziny i dodatki

Darmowe zakwaterowanie – pokoje 1 osobowe z Wi-fi · Zatrudnienie na pełny etat · Bon po przyjeździe 40 € · Jednorazowy dodatek - 100 € po 4 przepracowanych tygodniach · Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne · Płatny urlop · Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec · Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych · Wsparcie ze strony naszej firmy w trakcie zatrudnienia w Niemczech · Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim na ba · Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) · Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. · Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie www.tlumaczenia-koncepcja.pl