Oferta ważna do: 29.09.2024

Monter samolotów

Agencja Pracy Koncepcja
O firmie
Niemcy,
Hamburg
Opublikowano:
30.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
168h
Nadgodziny

Specjalizacja
Kadłuby

Jeden wakat
Doświadczenie
2-3 lat
Języki obce
Niemiecki
Angielski
Prawo jazdy
Kat.
B
Tak

Wymagania

Mile widziane wykształcenie techniczne Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata Komunikatywna znajomość j. niemieckiego bądź j. angielskiego (znajomość będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej z rekrutrem oraz pracodawcą) Prawo jazdy, własny samochód Doświadczenie w przynajmniej jednej w wymienionych czynności Gotowość do pracy w systemie zmianowym Precyzja, dokładność, sumienność

Zakres obowiązków

Prace montażowe poszczególnych komponentów samolotu, Komponenty te obejmują kadłub, skrzydła, ogon oraz podwozie Montaż oświetlenia, wewnętrznego oraz zewnętrznego Przygotowywanie poszczególnych części do lakierownia Końcowa kontrola jakościowa Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Oferujemy

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym Pracę na produkcji nowych samolotów Atrakcyjne wynagrodzenie od 3000 Euro netto/etat 168 h/mc plus dodatki za nadgodziny

Komfortowe zakwaterowanie – pokoje 1 osobowe z Wi-Fi, koszt odciągany jest na koniec miesiąca od wynagrodzenia. Po opłaceniu kosztów zakwaterowania wynagrodzenie netto za etat wynosi 2500 Euro + dodatki za nadgodziny oraz dodatki zmianowe. Całość wyliczana jest na - 1 klasie podatkowej Długofalowy kontrakt w zawansowanej technologicznie firmie produkującej samoloty Zatrudnienie na pełny etat Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne Płatny urlop Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych Wsparcie w trakcie zatrudnienia, bezproblemowy kontakt z biurem naszego partnera niemieckiego (biuro naszego partnera znajduje się w pobliżu zakładu pracy) Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny