Oferta ważna do: 29.09.2024
Logo Agencja Pracy Koncepcja

ślusarz

Agencja Pracy Koncepcja
O firmie
Niemcy,
Bassum
Opublikowano:
30.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę

Specjalizacja
Ślusarz Przemysłowy

Jeden wakat
Doświadczenie
2-3 lat
Języki obce
Niemiecki
Prawo jazdy
Kat.
B
Tak

Wymagania

● Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej ● Umiejętność czytania rysunku technicznego ● Doświadczenie w montażu oraz spawaniu w metodzie MAG lub TIG ● Prawo jazdy oraz własny samochód nie są wymagane, lecz mile widziane ● Doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku – minimum 2 lata ● Mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz umiejętności techniczne ● Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Zakres obowiązków

● Samodzielne prace przy produkcji serii lub pojedynczych elementów formowanych ze stali oraz stali nierdzewnej (klejenie, spawanie MAG lub TIG, szczepianie elementów) ● Montaż pojedynczych komponentów (łącznie rur za pomocą specjalnych kolanek) ● Wykonywanie prac zgodnie z rysunkiem technicznym oraz dbałością o szczegóły ● Inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

Oferujemy

● Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym ● Długoterminowe zatrudnienie ● Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 3000 Euro netto/etat (168 godzin pracy w miesiącu) plus dodatki za ew. nadgodziny

● Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z wifi, dostępem do kuchni oraz łazienki, odpłatne – koszt ok. 600 Euro/mc. (odliczany jest na koniec miesiąca od wynagrodzenia) ● Zorganizowany kurs języka niemieckiego ● Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne ● Płatny urlop ● Długoterminowe zatrudnienie ● Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec ● Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych ● Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech ● Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim ● Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) ● Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. ● Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10% rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie