Oferta ważna do: 28.09.2024
Logo A.I.B GmbH

Monter z rysunkiem ISO

A.I.B GmbH
O firmie
Niemcy,
Dortmund
Opublikowano:
29.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Pełny etat
168h
Praca zmianowa
Nie

Specjalizacja / Uprawnienia:

Specjalizacja
Inne

Informacje dodatkowe:

Liczba wakatów
Jeden wakat

Wymagania

ISO

Zakres obowiązków

Monter z rysunkiem ISO

Oferujemy

Dodatkowe umiejętności: Stala praca na lata Umowa o prace niemiecka

Benefity / Dodatki

Koordynator z jez. polskim Odziez robocza
Cookies
Na naszej stronie korzystamy z plików cookies, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystkie” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Jako użytkownik decydujesz o tym, w jakim zakresie będzie to możliwe. Możesz dokonać personalizacji zgód i zarządzać nimi. Personalizacja dotyczy cookies innych niż niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony.