Oferta ważna do: 28.09.2024

Operator maszyny do gięcia – praca w Holandii (1877)

Reditus LT
O firmie
Holandia,
Nederweert
Opublikowano:
29.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Pełny etat
160h
Praca zmianowa
Nie

Specjalizacja / Uprawnienia:

Specjalizacja
Operator maszyn

Informacje dodatkowe:

Liczba wakatów
Wiele wakatów
Doświadczenie
1-2 lat
Języki obce
Angielski

Wymagania

• Ability to start working as soon as possible; • Similar work experience; • Reading technical drawings; • Communicative English language skills; • Driver's license - category B; • Own car is an advantage; • EU citizenship; • Please send CV in English!

Zakres obowiązków

• Currently, we are offering a job for a press brake operator to work in Nederweert, the Netherlands; • Reading drawings, programming and controlling machine; • Choosing the right tools and ensuring quality assurance of the work done; • Independently work to ensure cleanliness in your workplace.

Oferujemy

• The permanent job for press brake operator in the Netherlands; • Dutch work contract; • Salary 17,44 €/h (gross); • Working hours: 8.00-17.00; • Work hours: 40 h/week, overtime is possible; • The salary paid weekly; • Accommodation is provided at an additional cost; • Transportation expenses to/from work are covered; • Confidentiality is guaranteed, only selected candidates shall be informed. To inquire or apply, please send your CV in English to karolina@reditus.lt or call +370 629 97089.