Oferta ważna do: 27.09.2024

O firmie
Polska,
Przejazdowo
Opublikowano:
28.08.2024

Informacje podstawowe:

Typ umowy
Umowa o pracę
Umowa zlecenie
B2B
Wymiar pracy
Pełny etat
160h
Nadgodziny

Specjalizacja
136
138
141
Materiał
Stal Nierdzewna
Stal Czarna

Liczba wakatów
Wiele wakatów
Tak

Wymagania

Doświadczenie pracy z rurami. W metodzie 138/136 spawanie rur czarnych we wszystkich pozycjach. Średnica rury 168 mm, ścianka 7 mm. W metodzie 141 stal węglowa, nierdzewna, super duplex i duplex we wszytkich pozycjach. Rura średnicy 60-90 mm, ścianka 5-7 mm. Co do rozmiaru rur mogą się one zmieniać.

Zakres obowiązków

Spawanie rur

Oferujemy

10 godzin dziennie, sobota 8 Jedna zmiana